Hakkımızda

Yeni trend iletişim,haberleşme,ulaşılabilirliği kolay sistemler ve bilgisayar teknolojilerini müşterilerine dünya statüsünde çözüm ortağı olmak ilkesiyle yola çıkan Türkiye Bilişim ekibi uzun süre önce başlatıığı serbest piyasa analiziyle bütçenize uygun maliyet ve kaliteli hizmet verme mantığıyla çalışmalarını sürdürmektedir.'' Anahtar teslim sanal ofisinizi tasarlıyoruz!'' sloganıyla sosyal medya görsellerinizi, kartvizit tasarımlarınızı, kurumsal imajınız olan logonuzu, size özel tasarladığımız web sitenizi ve web siteniz için yaptığımız seo hizmetini çalışmalarımıza dahil ederek iş yükünüzü hafifletme amacı gütmekteyiz. Markanızı global anlamda duyurmak için çalışıyoruz.

Günümüzde işletmeler sert ve serbest rekabet piyasasında iş-hizmet-ürün üretim, satış ve pazarlama alanlarında sürekli değişiklikler yaşamakta ve bu yüzden yeni pazar arayışına girme ihtiyacı hissetmektedir. Rekabetin ve reklam külfetinin yoğun olduğu ortamda maksimum verimli ve etkin hale gelebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Zorlu rekabet koşullarında firma sahipleri geleneksel iş yapısı ve bakış açılarını değiştirmek durumunda kalmıştır. Türkiye Bilişim ekibi olarak yeni jenerasyona uygun web çözümleriniz ve firmalarınız için bilgi teknolojilerini kullanarak yeni çözümler üretmeyi hedeflemekte ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Misyon

Türkiye Bilişim ekibi olarak, çağdaş bilişim uygulamalarına hakim sektöründe ülkemizin uluslararası piyasada rekabet edebilir seviyeye yükselmesi adına payına düşen çalışmaları yerine getirebilmek, müşteri odaklı olmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli hizmet vermek, yerel ve global alanda mevcut rakiplerle zorlu rekabet koşullarına rağmen müşterilerinin tam adaptasyonunu sağlayacak hizmetler ve çözümler sunmak, iyi hizmet, optimum çözüm ve yüksek kalite standartlarında firma sahiplerine ve liderlerine sunmak, daima en iyiyi üretmek ve sektörde öncü rol oynamayı hedeflemekteyiz.

Vizyon

Türkiye Bilişim ekibi olarak bilişim sektöründe, sosyal medya yazılımlarında ve bilgisayar teknolojisinde yaşanan yeniliklerden doğan ihtiyaçları karşılayacak yazılımları,uygulamaları ve otomasyonları geliştirmek ve firmanıza uyarlayabilmek adına, yönetim ve bilgisayar bilimi konularına hakim, üst düzeyde bilgisi ve uygulama konusunda (pratikte) yeterli tecrübeye sahip uygulayıcılar yetiştiren bir firma olmak ve adımızı günden güne yerel ve global anlamda duyurmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.