Kartvizit Tasarımı ve QR kod

Kartvizit Tasarım Hizmeti

Kartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır diye tanımlayabiliriz. Fakat sektörünüze ait imajınız düşünülecek olursa ulaşılırlığı kolaylaştırmak adına yeni çağa uygun ve teknolojiyle uyumlu kartvizitler tercih edilmelidir.

QR kod eklenen bir kartvizitin amacını siz belirlemektesiniz.

-QR kod veri tabanına rehber otomasyonu entegre edebilir ( Firma ismi, web sitesi, iletişim bilgileri, adres vs ) ve tek okumada otomatik müşteri rehberine eklenmesini isteyebilirsiniz.

-QR kod veri tabanına web sitenizi entegre edebilir ve hizmetlerinizi ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

-QR kod veri tabanına -varsa- e-katalog entegre edebilir ve ürün yada hizmetlerinizi ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

-QR kod veri tabanına müşterilerinizin adresinize navigasyon (Google maps, yandex vs) araçları ile ulaşımı kolaylaştırabilirsiniz.

-QR kod veri tabanına sosyal medya hesaplarınızı ekleyebilir ve sanal ofislerinize ullaşılmasını kolaylaştırabilirsiniz.

---> Not: QR kod veri tabanı içerik yüklemesi tek seferlik yapılmaktadır. Basıma verilen tasarımlarda ki QR kodlar üzerinde değişiklik yapılamamaktadır.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.